Tančírna

Při návštěvě tančírny bez předchozího přihlášení rezervačním systémem nemůžeme garantovat místo k sezení na sále – může se stát, že budete na balkóně a je také možné, že bude vyprodáno - kapacita sálu nemůže být překročena, kvalita a pohodlí našich klientů je prioritní a je garantována.

Tančírny
akce datum  čas  sál kód akce
Jarní ples taneční školy Astra Praha - Vážení taneční přátelé, zveme Vás na opravdový zážitek. Spojením Atmosphere Show Band s italským zpěvákem Roberto Caporalli dostala tato kapela novou dimenzi. Zážitek z jeho italsky, francouzsky a anglicky zpívaných písní v perfektním tanečním rytmu a tempu jsme měli množnost posoudit na velmi vydařeném plesu v Trutnově, který jsme spolupořádali s tamějšími tanečníky. Rádi bychom nabídli tento zážitek také vám. Jako obvykle akce se koná v rozumném počtu účastníků tak abyste si skvěle zatančili. Program plesu doprovodí taneční vystoupení v přestávce. (Tančírna speciál)  4.3.2017  sobota19:00Na Marjánce, Praha 6 - BřevnovInf.+Obj.

Na Marjánce

Do tančírny Na Marjánce na parket 25x9m zveme především ty, kteří si přejí strávit večer v krásném prostředí historického tanečního sálu na Břevnově a podpoří atmosféru příjemným vycházkovým oblečením - košile s dlouhým rukávem a společenské kalhoty, sako není podmínkou. Výborná gastronomie zajištěná restaurantem a příjemné občerstvení v baru na sále, vám navodí skvělou atmosféru a přinese příjemný prožitek nejen z tance. Donášení vlastních nápojů a občerstvení není možné.

Na Proseku

Do tančírny na Proseku v našem tréninkovém centru – tělocvična 18x11m se zrcadly v ZŠ Litvínovská 500, zveme především ty, kteří si rádi zatrénují systémem delší práce na jednom tanci – cca 20-30min/tanec. Zde se sedí jen na lavičkách a k dispozici je pouze automat na nealko nápoje. Donášení vlastních nápojů je možné.