Tančírna

Při návštěvě tančírny bez předchozího přihlášení rezervačním systémem nemůžeme garantovat místo k sezení na sále – může se stát, že budete na balkóně a je také možné, že bude vyprodáno - kapacita sálu nemůže být překročena, kvalita a pohodlí našich klientů je prioritní a je garantována.

Tančírny
akce datum  čas  sál kód akce
VEČÍREK PŘI SVÍČKÁCH = Candlelight párty 17.12.2017 - Vánoční tančírna při svíčkách, střídat se budou stt a lat tance. Jako každý rok s živou hudbou - k tanci a poslechu hraje ATMOSPHÉRE SHOW BAND  17.12.2017  neděle18:00Na Marjánce, Praha 6 - BřevnovInf.+Obj.
"Také při svíčkách" - VEČÍREK ATM asociace tanečních mistrů, taneční školy HIT - Hany Dluhošové-Józové a taneční školy ASTRA Mirka Brožovského. Skladby uvádí Mirek Brožovský. Tančírna STT a LAT  18.12.2017  pondělí19:00Na Marjánce, Praha 6 - BřevnovInf.+Obj.
SILVESTR 2017 = Hotel Svornost = 16.00-1.30 Večerem provází Mirek Brožovský. Taneční program, večeře 3 chody, raut po zbytek akce. Taneční vystoupení...Kdo si chce více zatančit přijďte už v 16 hodin...........(tančírna speciál)  31.12.2017  neděle16:00Hotel Svornost, HostaviceInf.+Obj.

Na Marjánce

Do tančírny Na Marjánce na parket 25x9m zveme především ty, kteří si přejí strávit večer v krásném prostředí historického tanečního sálu na Břevnově a podpoří atmosféru příjemným vycházkovým oblečením - košile s dlouhým rukávem a společenské kalhoty, sako není podmínkou. Výborná gastronomie zajištěná restaurantem a příjemné občerstvení v baru na sále, vám navodí skvělou atmosféru a přinese příjemný prožitek nejen z tance. Donášení vlastních nápojů a občerstvení není možné.

Na Proseku

Do tančírny na Proseku v našem tréninkovém centru – tělocvična 18x11m se zrcadly v ZŠ Litvínovská 500, zveme především ty, kteří si rádi zatrénují systémem delší práce na jednom tanci – cca 20-30min/tanec. Zde se sedí jen na lavičkách a k dispozici je pouze automat na nealko nápoje. Donášení vlastních nápojů je možné.