Tančírna

Při návštěvě tančírny bez předchozího přihlášení rezervačním systémem nemůžeme garantovat místo k sezení na sále – může se stát, že budete na balkóně a je také možné, že bude vyprodáno - kapacita sálu nemůže být překročena, kvalita a pohodlí našich klientů je prioritní a je garantována.

Tančírny
akce datum  čas  sál kód akce
47. tančírna standardních a latinsko-amerických tanců. PÁTEK 31.3.2017. Večer určen pro všechny úrovně. Večerem provází Mirek Brožovský  31.3.2017  pátek19:30Na Marjánce, Praha 6 - BřevnovInf.+Obj.
VELIKONOČNÍ (48.) tančírna standardních a latinsko-amerických tanců. PONDĚLÍ 17.4.2017. Večer určen pro všechny úrovně. Večerem provází Mirek Brožovský  17.4.2017  pondělí19:00Na Marjánce, Praha 6 - BřevnovInf.+Obj.
2.Jarní ples taneční školy Astra Praha. Ples kde si zatančíte... Vážení taneční přátelé, zveme Vás na KRÁSNÝ VEČER. Hraje Atmosphere Show Band s italským zpěvákem Roberto Caporallim a zážitek z jeho italsky, francouzsky a anglicky zpívaných písní v perfektním tanečním rytmu a tempu jsme již měli množnost posoudit na velmi vydařeném 1. jarním plesu. Jako obvykle akce se koná v rozumném počtu účastníků tak abyste si skvěle zatančili. Program plesu doprovodí taneční vystoupení v přestávce. Těšíme se na Vás. (Tančírna speciál)  21.4.2017  pátek19:30Na Marjánce, Praha 6 - BřevnovInf.+Obj.

Na Marjánce

Do tančírny Na Marjánce na parket 25x9m zveme především ty, kteří si přejí strávit večer v krásném prostředí historického tanečního sálu na Břevnově a podpoří atmosféru příjemným vycházkovým oblečením - košile s dlouhým rukávem a společenské kalhoty, sako není podmínkou. Výborná gastronomie zajištěná restaurantem a příjemné občerstvení v baru na sále, vám navodí skvělou atmosféru a přinese příjemný prožitek nejen z tance. Donášení vlastních nápojů a občerstvení není možné.

Na Proseku

Do tančírny na Proseku v našem tréninkovém centru – tělocvična 18x11m se zrcadly v ZŠ Litvínovská 500, zveme především ty, kteří si rádi zatrénují systémem delší práce na jednom tanci – cca 20-30min/tanec. Zde se sedí jen na lavičkách a k dispozici je pouze automat na nealko nápoje. Donášení vlastních nápojů je možné.