Rezervační systém TŠ Astra Praha

Taneční kurzy

Seznam nabízených akcí je přístupný z menu po pravé straně. Například: Taneční kurzy - Taneční pro dospělé

Výběr skupiny kurzů, které Vás zajímají provedete kliknutím myší na modrý nápis "Taneční pro dospělé".
Potom se zobrazí další stránka, obsahující aktuální seznam dostupných kurzů vybrané kategorie.
V tabulce přehledu kurzů najdete úroveň, den v týdnu, datum, kdy je akce pořádána. Dále čas konání, cenu, počet tanečních lekcí, a taktéž velikost parketu a kód kurzu.

Každý jednotlivý kurz je v pravém sloupci označen kódem kurzu. To je modrý podtržený nápis například B1-1.
Pro rezervování klikněte na modrý podtržený nápis. Následně uvidíte přihlášku do tanečního kurzu.
Do přihlášky prosím vyplňte Vámi zvolené údaje a existující e-mailovou adresu nebo telefon, aby jsme Vám mohli rezervaci potvrdit a poslat obchodní podmínky a platební údaje. Data jsou uchovávána pouze po dobu zpracování rezervace.
Stiskem tlačítka "Přihlásit se", které najdete v levém dolním rohu obrazovky, provedete rezervaci místa na vybrané akci.
O této skutečnosti budete informováni e-mailem případně telefonicky. Dovolíme si Vám poslat také platební údaje pro úhradu vstupenek na akci a variabilní symbol.

Rezervace místenek u stolů

Rezervovat vstupenky lze pouze po přihlášení.

Seznam akcí taneční školy, kde je uvedeno jméno akce, místo a datum jejího konání, je přístupný z menu na pravé straně. Po kliknutí na "Rezervovat >>" ve vybraném řádku, se zobrazí orientační plánek sálu, ve kterém se vybraná akce bude konat. Plánek sálu obsahuje vysvětlivky, které Vám pomohou s orientací při výběru vstupenek. Například Balkón, bar, vchod, podium a podobně.

Vlastní výběr vstupenek probíhá tak, že ukazatelem myši kliknete na modře podbarvenou židli u vybraného stolu. Vybrané židle se zobrazují v kontrolním součtu v pravé části obrazovky.

Židle dodržují barevnou konvenci:

- bledě modré židle jsou volné
- světle zelené židle jsou židle, které jste si vybrali k nákupu
- šedě podbarvené židle jsou již rezervované
- žlutě podbarvené židle jsou již prodané

Po výběru židlí je zobrazen kontrolní seznam vybraných míst. Zrušení výběru se provádí znovukliknutím na židli, kterou chcete z výběru zrušit.

Po ukončení výběru a odsouhlasení vybraných židlí, pokračujte kliknutím na text "Potvrdit rezervaci" v pravé části obrazovky. Po kliknutí následuje závěrečná rekapitulace a odeslání objednávky, opět pomocí kliknutí na text "Potvrdit rezervaci", ve spodní části obrazovky. O úspěšném potvrzení budete informováni elektronickou poštou, na Vaší zadanou emailovou adresu. V tomto emailu najdete variabilní symbol a další platební instrukce.

V případě došlé úhrady platby do TŠ, je automaticky generována elektronická vstupenka, která je uznávána u vstupu stejně jako vstupenka v papírové formě.

Důležitá informace pro první přihlášení

Přístup na přihlašovací dialog je umístěn v hlavním menu. Jméno se skládá z PříjmeníJméno (jako jedno slovo a to včetně diakritiky). Pokud ještě nemáte heslo, je nutné si jej nechat automaticky zaslat na Vaší emailovou adresu. Proto první přihlášení potvrďte BEZ HESLA. V případě, že již jste vedeni v databázi TŠ Astra, se Vám nabídne možnost si nechat heslo zaslat. Potvrďte, prosím, tuto volbu a nově přidělené heslo Vám bude okamžitě zasláno na Váš email. Poté se již můžete přihlásit do systému a využít možnoti rezervace a zakoupení vstupenky online.

Pokud se Vám možnost nechat si zaslat nové heslo nenabídne, nejste zatím evidovaní v databázi TŠ Astra a v tomto případě nám, prosím, napište na adresu mbrozovsky(zavinac)volny.cz Vaše jméno, příjmení, emailovou adresu a navštěvovaný kurz. Jako předmět zprávy, prosím, uveďte Vstupenky registrace.Přejeme příjemnou zábavu, děkujeme Vám za důvěru a věříme, že se budete s našimi službami spokojeni.


Tým taneční školy Astra-Praha, Ing.Miroslava Brožovského