Rezervace míst na "Také při svíčkách" - VEČÍREK ATM asociace tanečních mistrů, taneční školy HIT - Hany Jozové a taneční školy ASTRA Mirka Brožovského. Skladby uvádí Mirek Brožovský. Tančírna STT a LAT

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 18.12.2017 od 18.12.2017 v čase od 19:00 do 22:30 hodin. Sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov. Kapacita sálu/akce je 38 tanečníků. Zbývá ještě 2 volných míst.

Ceny:

Cena pro ženy a dívky je 150,- Kč a cena pro muže a chlapce je 150,- Kč.

Organizační pokyny:

klasický večírek standardních a latinských tanců, reprodukovaná hudba, příjemné prostředí. Cena 150,-Kč. Večeři možno objednat samostatně.

Dostupnost sálu:

Sál Na Marjánce je dopravně přístupný prostřednictvím tramvajových linek č.:22,25 ze stanice metra Hradčanská nebo Dejvická. Vystupte na zastávce Marjánka nebo Drinopol. Bus bus 143,217 Malovanka. Sál je ve stejném objektu jako restaurace Marjánka. Přístupný je po schodech ze zahrady nebo přes restauraci. Při jízdě osobním vozidlem ulicí Bělohorskou, směrem do centra, je sál po pravé straně. Parkování v okolních ulicích Břevnova. Šatna je pod schody v levé části sálu. Občerstvení v přilehlé restauraci nebo u automatu na nápoje přímo na tanečním sále.

Počet rezervovaných míst pro:
* Povinná položka