Rezervace míst na Akademie KURZŮ PRO DĚTI NA MARJÁNCE (tančírna speciál). Děti předvedou tance, které se naučily. Prosím rodiče o formální společenské oblečení pro vytvoření správné společenské atmosféry. Vstup v jeansech není povolen - kalhoty košile kravata vyhovuje a maminky jistě vědí co si vzít. Dále prosíme rodiče abyste přinesli malé občesrtvení ze kterého vytvoříme dětem RAUT, aby zažili večírek se vším všudy......................Generálka dle dohody s trenéry - vstup pouze učinkující. Platbu neposílejte již převodem - platí se na místě.

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 10.12.2017 od 10.12.2017 v čase od 14:00 do 16:00 hodin. Sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov. Kapacita sálu/akce je 80 tanečníků. Zbývá ještě 38 volných míst.

Ceny:

Cena pro ženy a dívky je 50,- Kč a cena pro muže a chlapce je 50,- Kč.

Organizační pokyny:

společný závěr roku 2017 50,-Kč doprovázející - platí se na místě

Dostupnost sálu:

Sál Na Marjánce je dopravně přístupný prostřednictvím tramvajových linek č.:22,25 ze stanice metra Hradčanská nebo Dejvická. Vystupte na zastávce Marjánka nebo Drinopol. Bus bus 143,217 Malovanka. Sál je ve stejném objektu jako restaurace Marjánka. Přístupný je po schodech ze zahrady nebo přes restauraci. Při jízdě osobním vozidlem ulicí Bělohorskou, směrem do centra, je sál po pravé straně. Parkování v okolních ulicích Břevnova. Šatna je pod schody v levé části sálu. Občerstvení v přilehlé restauraci nebo u automatu na nápoje přímo na tanečním sále.

Počet rezervovaných míst pro:
* Povinná položka