Rezervace míst na AKADEMIE taneční školy Astra == Vstupenka s místenkou ŽIDLE k sezení s výhledem na parket bez místa u stolu - pro ty, kteří se z různých důvodů mohou zúčastnit pouze první části od 16:00 do 18:00 Bez večeře - večeři můžete poté zakoupit normálně v sousední restauraci == Děkujeme však všem, kteří podpoří naše snažení o vytvoření skvělého večera a společenské události pro děti, které navštěvují taneční školu a zúčastní se celé akce. Dáte nám tím najevo svůj zájem. Formou programu dětí, juniorů, mládeže i dospělých žáku pro doprovázející žáky z klubů Prosek i Marjánka předevšém jejich rodiče a přátele. Žáci předvedou své taneční umění v průběhu společenského večera. Vstup v jeansech není povolen - kalhoty košile kravata vyhovuje a maminky jistě vědí co si vzít. Dále prosíme rodiče abyste přinesli malé občesrtvení ze kterého vytvoříme dětem RAUT, aby zažili večírek se vším všudy..................(tančírna speciál) Generálka je od 14 hodin - vstup pouze děti.. Prosíme o přihlášení rezervačním systémem - podle pořadí přihlášení budou přiřazovány vstupenky. Platbu prosíme převodem na účet klubu - na místě bude velmi mnoho práce - děkujeme.

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 16.12.2017 od 16.12.2017 v čase od 16:00 do 18:00 hodin. Sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov. Kapacita sálu/akce je 100 tanečníků. Zbývá ještě 37 volných míst.

Ceny:

Cena pro ženy a dívky je 50,- Kč a cena pro muže a chlapce je 50,- Kč.

Organizační pokyny:

závěr roku 2017 50,-Kč doprovázející, židle k dispozici pro každého

Dostupnost sálu:

Sál Na Marjánce je dopravně přístupný prostřednictvím tramvajových linek č.:22,25 ze stanice metra Hradčanská nebo Dejvická. Vystupte na zastávce Marjánka nebo Drinopol. Bus bus 143,217 Malovanka. Sál je ve stejném objektu jako restaurace Marjánka. Přístupný je po schodech ze zahrady nebo přes restauraci. Při jízdě osobním vozidlem ulicí Bělohorskou, směrem do centra, je sál po pravé straně. Parkování v okolních ulicích Břevnova. Šatna je pod schody v levé části sálu. Občerstvení v přilehlé restauraci nebo u automatu na nápoje přímo na tanečním sále.

Počet rezervovaných míst pro:
* Povinná položka