Rezervace míst na AKADEMIE a PLES taneční školy ASTRA. Na Marjánce. Pro tanečníky a doprovázející rodiče a přátele, členy klubů a absolventy kurzů. Večerem provází Mirek Brožovský, vybraná vystoupení z odpolední akademie v programu večera, společenský oděv, sál klimatizován.........(tančírna speciál Na Marjánce) Večeři lze objednat zvlášť. K tanci a poslechu hraje kapela Atmosphere Show Band. Společenská událost na které by nikdo z klubu neměl chybět. Výtěžek večera - vstupné doprovázejících jde do pokladny tanečního klubu ASTRA na nové župany a další potřeby pro tanečníky a tanečnice. Tanec Rodičů s dětmi- Waltz, cha-cha, polka i další Vstupenka na večerní část PLES je i vstupenkou na odpolední AKADEMII

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 16.12.2017 od 16.12.2017 v čase od 18:30 do 22:30 hodin. Sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov. Kapacita sálu/akce je 100 tanečníků. Zbývá ještě 42 volných míst.

Ceny:

Cena pro ženy a dívky je 100,- Kč a cena pro muže a chlapce je 100,- Kč.

Organizační pokyny:

ples pro žáky taneční školy CENA 100,-Kč

Dostupnost sálu:

Sál Na Marjánce je dopravně přístupný prostřednictvím tramvajových linek č.:22,25 ze stanice metra Hradčanská nebo Dejvická. Vystupte na zastávce Marjánka nebo Drinopol. Bus bus 143,217 Malovanka. Sál je ve stejném objektu jako restaurace Marjánka. Přístupný je po schodech ze zahrady nebo přes restauraci. Při jízdě osobním vozidlem ulicí Bělohorskou, směrem do centra, je sál po pravé straně. Parkování v okolních ulicích Břevnova. Šatna je pod schody v levé části sálu. Občerstvení v přilehlé restauraci nebo u automatu na nápoje přímo na tanečním sále.

Počet rezervovaných míst pro:
* Povinná položka