Rezervace míst na JARNÍ PLES Taneční školy Astra Praha - taneční večer s živou hudbou. Program plesu doprovodí během přestávek taneční vystoupení. (Tančírna speciál)

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 3.3.2018 od 3.3.2018 v čase od 19:00 do 23:00 hodin. Sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov. Kapacita sálu/akce je 100 tanečníků. Zbývá ještě 47 volných míst.

Ceny:

Cena pro ženy a dívky je 250,- Kč a cena pro muže a chlapce je 250,- Kč.

Organizační pokyny:

Obsazení míst u stolu proběhne podle pořadí objednaných vstupenek rezervačním systémem. Rezervace platí maximálně 5 dní - pak ji systém zruší - je proto třeba vstupenky včas uhradit platbou převodem nebo v tanečních kurzech. Případné požadavky na místa (balkon/přízemí či sezení s někým dalším u stolu) prosím vepište za jméno v objednávkovém formuláři, např. Jarda Novák-balkon / Jarda Novák-stůl se Svobodovými. Počet vstupenek je omezen pro Vaše pohodlí a prostor nejen při tanci. Děkujeme za pochopení! Cena 250,-/osoba - s místenkou

Dostupnost sálu:

Sál Na Marjánce je dopravně přístupný prostřednictvím tramvajových linek č.:22,25 ze stanice metra Hradčanská nebo Dejvická. Vystupte na zastávce Marjánka nebo Drinopol. Bus bus 143,217 Malovanka. Sál je ve stejném objektu jako restaurace Marjánka. Přístupný je po schodech ze zahrady nebo přes restauraci. Při jízdě osobním vozidlem ulicí Bělohorskou, směrem do centra, je sál po pravé straně. Parkování v okolních ulicích Břevnova. Šatna je pod schody v levé části sálu. Občerstvení v přilehlé restauraci nebo u automatu na nápoje přímo na tanečním sále.

Počet rezervovaných míst pro:
* Povinná položka