Rezervace míst na TANČÍ RODINY S DĚTMI = pro rodiče s dětmi od 5-ti let. Ve třech nedělních odpoledních akcích se naučíme základy tanců Blues, Polka, Chacha,Jive, a další taneční dovednosti. Tančírna speciál.

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 15.4.2018 od 15.4.2018 v čase od 14:00 do 16:00 hodin. Sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov. Kapacita sálu/akce je 20 tanečníků. Zbývá ještě 18 volných míst.

Ceny:

Cena pro ženy a dívky je 50,- Kč a cena pro muže a chlapce je 50,- Kč.

Organizační pokyny:

Program - 2 bloky jednoduché výuky, o přestávce vystoupení dětských párů taneční školy ASTRA Cena 100,-Kč jeden dospělý a jedno dítě

Dostupnost sálu:

Sál Na Marjánce je dopravně přístupný prostřednictvím tramvajových linek č.:22,25 ze stanice metra Hradčanská nebo Dejvická. Vystupte na zastávce Marjánka nebo Drinopol. Bus bus 143,217 Malovanka. Sál je ve stejném objektu jako restaurace Marjánka. Přístupný je po schodech ze zahrady nebo přes restauraci. Při jízdě osobním vozidlem ulicí Bělohorskou, směrem do centra, je sál po pravé straně. Parkování v okolních ulicích Břevnova. Šatna je pod schody v levé části sálu. Občerstvení v přilehlé restauraci nebo u automatu na nápoje přímo na tanečním sále.

Počet rezervovaných míst pro:
* Povinná položka