Taneční kurz - KLUB DOSPĚLÍ=D= pokročilí - 1.pololetí 17-18 = pro náročné + hobby páry - sál ZŠ Bílá - neděle === vyučují: Mirek Brožovský a Sarah Johannesová. V ceně 14 lekcí řádných, plus 2 lekce prémiové tj. v jiném klubu podobné úrovně === a) pátek ZŠ Bílá 19:30-21:30 === b) úterý ZŠ Litvínovská 600 18:00-20:00 === c) dle dohody s M.Brožovským. ======================================================= §-Lekce lze nahrazovat v jiném klubu v rámci pololetí. Přesun lekcí k náhradě do dalšího pololetí maximálně 4 lekce. Především se předpokládá vyčerpání lekcí v klubu do kterého jste přihlášeni alespoň 8 termínů. §§-prémiové lekce lze nahradit volnými tréninky - 1 lekce = 4 volné tréninky.

Termín a místo konání:

Konané každý týden v v termínu od 17.9.2017 do 14.1.2018 v čase od 19:30 do 21:30 hodin. Sál Praha-6 Bílá. Kapacita sálu je 24 párů. Z organizačních důvodů je možné objednávat taneční lekce pouze pro páry. Pokud máte zájem o tanec a nemáte vhodného partnera, pokusíme se Vás seznámit. Pište, prosím, na info@astra-praha.cz.

Ceny:

Cena pro dámy je 3500,- Kč a cena pro pány je 3500,- Kč.

Sál a jeho dostupnost:

Místo: Bílá ulice v křižovatce s ulicí Božkova. Funkcionalistická budova s vlajkovými stožáry. Vchod do dvora. V rohu budov školy je vstup do tělocvičen. Tančíme v prvním patře, kde je i šatna a sociální zázemí. Doprava: Příjezd autem z ulice Kadeřávkovská. Parkování za budovou fakulty Architektury ČVUT. Metro-A stanice Dejvická. Projděte přes areál vysokých škol až za novou oválnou budovu Národní technické knihovny. Za budouvou Fakulty architektury a Pizerii Finestra je ulice Bílá. Tram-BUS zastávka Lotyšská. Autobusy107,116,160,147 Tram 2,8 Vlak zastávka Nádraží Bubeneč a BUS 131 do zastávky Na Santince

Emailová korespondence je odesílána i na druhou emailovou adresu, je-li ve formuláři v levém, druhém sloupci také zadána.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.