Taneční kurz - KLUB DOSPĚLÍ =E= mírně pokročilí - 1.pololetí 17-18 = pro náročné + hobby páry - sál ZŠ Litvínovská 600 - úterý === vyučují: Mirek Brožovský a Michaela Šerlová s partnery Nasty Eremenko a Jiří Erhart. V ceně 14 lekcí řádných, plus 2 lekce prémiové tj. v jiném klubu podobné úrovně === a) pátek ZŠ Bílá 19:00-21:00 === b) neděle ZŠ Bílá 19:30-21:30 === c) dle dohody s M.Brožovským ======================================================= §-Lekce lze nahrazovat v jiném klubu v rámci pololetí. Přesun lekcí k náhradě do dalšího pololetí maximálně 4 lekce. Především se předpokládá vyčerpání lekcí v klubu do kterého jste přihlášeni alespoň 8 termínů. §§-prémiové lekce lze nahradit volnými tréninky - 1 lekce = 4 volné tréninky. ======================================================= Pro vstup do klubu dospělých je vhodné buď být absolventem základní úrovně klubu nebo mít nějaké taneční zkušenosti z ninulosti - soutěžní třída D apod. není problém absolvovat zkušební lekci na základě které Vám doporučíme vhodnou vstupní úroveň klubu dospělých.

Termín a místo konání:

Konané každý týden v v termínu od 26.9.2017 do 16.1.2018 v čase od 18:00 do 20:00 hodin. Sál ZŠ Litvínovská 600, Praha 9 - Prosek. Kapacita sálu je 24 párů. Z organizačních důvodů je možné objednávat taneční lekce pouze pro páry. Pokud máte zájem o tanec a nemáte vhodného partnera, pokusíme se Vás seznámit. Pište, prosím, na info@astra-praha.cz.

Ceny:

Cena pro dámy je 3500,- Kč a cena pro pány je 3500,- Kč.

Sál a jeho dostupnost:

Akce se koná v budově tělocvičny Soukromé střední školy výpočetní techniky na sídlišti Prosek, ulice Litvínovská 600/1.Ve slepé části za křižovatkou s ulicí Veltruská. Vchod je umístěn v rohu mezi budovou školy a tělocvičnou. Dopravní dostupnost prostřednictvím metra trasy "C", zastávka Prosek. Je potřeba projít sídlištěm Prosek I/II. Nebo autobusem do zastávky Madlina a dále pěšky do ulice Litvínovská. Šatny jsou v kójích na chodbě. Nápoje pro občerstvení jsou zajištěny formou automatu na mince umístěného na chodbě u tělocvičny.

Emailová korespondence je odesílána i na druhou emailovou adresu, je-li ve formuláři v levém, druhém sloupci také zadána.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.