Taneční kurz - TOP-SENIOR-KLUB 1.pololetí 17-18 === členský příspěvek bez omezení vstupu = platí na všechny semináře klubu konané pro členy klubu dospělých (kluby dospělých A,B,C,D,E,LAT, volný trénink v L500 dle rozvrhu + tančírny === Co využijete to využijete - žádná možnost náhrady v dalším pololetí. Jakékoli výjimky konzultujte s M.Brožovským. Neplatí na tréninky BAM-stt a BAM-lat pokud nejste soutěžní pár příslušné třídy. Neplatí pro mimořádné akce=akce mimo stálý rozvrh a akce typu plesy, tréninky s pozvanými trenéry....jarní, podzimní a letní školy tance.....

Termín a místo konání:

Konané každý týden v v termínu od 1.9.2017 do 31.1.2018 v čase od 10:00 do 21:30 hodin. Sál ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 - Prosek. Kapacita sálu je 30 párů. Z organizačních důvodů je možné objednávat taneční lekce pouze pro páry. Pokud máte zájem o tanec a nemáte vhodného partnera, pokusíme se Vás seznámit. Pište, prosím, na info@astra-praha.cz.

Ceny:

Cena pro dámy je 7500,- Kč a cena pro pány je 7500,- Kč.

Sál a jeho dostupnost:

Tělocvična základní školy v ulici Litvínovská 500/5 na sídlišti Prosek, v křižovatce s ulicí Bílinskou. Budova je pomalovaná sluníčkem a grafiti. Veřejná doprava prostřednictvím metra trasy C, stanice Stříškov. Autobusové linky 186 z metra B Palmovka, dále 151,295, do zastávky Madlina. Osobním vozidlem z výpadovky Liberecká směr sidliště Prosek I/II. Na semaforu zatočte vpravo a u budovy HALA osvětlení, zatočte vlevo do jednosměrky Litvínovská. Parkování v sídlišti.

Emailová korespondence je odesílána i na druhou emailovou adresu, je-li ve formuláři v levém, druhém sloupci také zadána.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.