Taneční kurz - soustředění dětí a juniorů mládeže v přípravě na soutěže ve stt == Dynamika Waltz a Tango. Jednodenní na Proseku dne 20.5.2017 cena 600,- platí platba převodem Oběd vlastní nebo dovezená pizza - objednáme na místě. Čaj k dispozici zdarma. Trénéři: Kamila Brožovská Cristian De Cillis profesionální taneční pár a M.Brožovský, M.Paulíny, K.Čákorová.

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 20.5.2017 do 20.5.2017 v čase od 12:45 do 18:00 hodin. Sál ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 - Prosek. Kapacita sálu je 40 párů. Přijímáme přihlášky chlapců, dívek a párů. O možnosti zapsání Vás obratem informujeme.

Ceny:

Cena pro dívky je 600,- Kč a cena pro chlapce je 600,- Kč. O slevách se informujte v kanceláři. Kontakty naleznete ZDE

Sál a jeho dostupnost:

Tělocvična základní školy v ulici Litvínovská 500/5 na sídlišti Prosek, v křižovatce s ulicí Bílinskou. Budova je pomalovaná sluníčkem a grafiti. Veřejná doprava prostřednictvím metra trasy C, stanice Stříškov. Autobusové linky 186 z metra B Palmovka, dále 151,295, do zastávky Madlina. Osobním vozidlem z výpadovky Liberecká směr sidliště Prosek I/II. Na semaforu zatočte vpravo a u budovy HALA osvětlení, zatočte vlevo do jednosměrky Litvínovská. Parkování v sídlišti.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.