Taneční kurz - další letní soustřední-taneční camp TK ASTRA Praha 2017. Soustřední určeno pro děti, juniory a mládež. sleva 1350,- Kč pro přihlášené na hlavní letní soustřední se zaplacenou zálohou 2000,-Kč do 15.6.2017 Trenéři: Miroslav Brožovský a partnerka.

Termín a místo konání:

Konané každý týden v v termínu od 5.8.2017 do 12.8.2017 v čase od 10:00 do 10:00 hodin. Sál Zemědělská škola, Hubálov. Kapacita sálu je 60 párů. Přijímáme přihlášky chlapců, dívek a párů. O možnosti zapsání Vás obratem informujeme.

Ceny:

Cena pro dámy je 5700,- Kč a cena pro pány je 5700,- Kč. Pro přihlášené v páru vstupenka na závěrečný jarní ples zdarma. Pro skupiny přihlášených sleva dle počtu párů nebo pánů ve skupině.

Lze zaplatit nejprve zápisné a to minimálně 1000,- Kč na osobu.

Sál a jeho dostupnost:

Spojení po dálnici E65 D10 Praha Mladá Boleslav. Sjezd Březina. Dále Loukov, Loukovec, Hubálov. Parkování před školou. Ubytování v internátu školy. Akce pro příznivce plaveckého a rybářského revíru v sousedství technické památky. Vodní elektrárna je stále v provozu a je v původním stavu. Po domluvě možné prohlídky strojovny. Tvrdé rozcvičky a nelítostní trenéři Vám vyženou lumpárny z těla. V okolí Drábské světničky, zámek Mnichovo Hradiště. Zámek Sychrov. Pivovar Svijany.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.