Taneční kurz - DĚTI-1.ROČNÍK-1.pololetí 17-18 = 1x týdně trénink = úterý === pro začínající děti ve věku 6-10 let (i starší je-li zájem) - 16 lekcí za pololetí. Pod vedením profesionálních tanečníků a trenérů tanečního klubu ASTRA Praha - příprava na soutěžní tanec (není povinná). V tomto ročníku se děti učí polku, blues, cha-cha, jive, waltz a základy foxtrotových tanců. Přihlášení v páru je výhodou nikoli povinností. Své první vystoupení předvedou děti rodičům a příbuzným na Vánoční AKADEMII - 16.12.2017 v sále na Marjánce-bližší propozice začátkem prosince.

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 12.9.2017 do 9.1.2018 v čase od 16:15 do 17:30 hodin. Sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov. Kapacita sálu je 15 párů. Přijímáme přihlášky chlapců, dívek a párů. O možnosti zapsání Vás obratem informujeme.

Ceny:

Cena pro dívky je 1600,- Kč a cena pro chlapce je 1600,- Kč. O slevách se informujte v kanceláři. Kontakty naleznete ZDE

Sál a jeho dostupnost:

Sál Na Marjánce je dopravně přístupný prostřednictvím tramvajových linek č.:22,25 ze stanice metra Hradčanská nebo Dejvická. Vystupte na zastávce Marjánka nebo Drinopol. Bus bus 143,217 Malovanka. Sál je ve stejném objektu jako restaurace Marjánka. Přístupný je po schodech ze zahrady nebo přes restauraci. Při jízdě osobním vozidlem ulicí Bělohorskou, směrem do centra, je sál po pravé straně. Parkování v okolních ulicích Břevnova. Šatna je pod schody v levé části sálu. Občerstvení v přilehlé restauraci nebo u automatu na nápoje přímo na tanečním sále.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.