Taneční kurz - JUNIOR KLUB = soutěžní tance standardní a latinsko-americké pro taneční páry ve věku 10-15 let = 32 lekcí za pololetí: 2x týdně = pondělí+středa - pod vedením profesionálních tanečníků a trenérů tanečního klubu ASTRA Praha - příprava na soutěžní tanec. V tomto ročníku se děti a junioři intenzivně připravují na soutěže ve sportovním tanci. Možnost individuálních lekcí + víkendová soustřední v Praze 1x měsíčně. Přihlášení po telefonické dohodě s M.Brožovským 722941890. Cena nezahrnuje individuální lekce a víkendová soustřední v Praze jakož i soustředění mimo Prahu.

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 11.9.2017 do 23.1.2017 v čase od 15:00 do 16:30 hodin. Sál Na Marjánce, Praha 6 - Břevnov. Kapacita sálu je 10 párů. Přijímáme přihlášky chlapců, dívek a párů. O možnosti zapsání Vás obratem informujeme.

Ceny:

Cena pro dívky je 3200,- Kč a cena pro chlapce je 3200,- Kč. O slevách se informujte v kanceláři. Kontakty naleznete ZDE

Sál a jeho dostupnost:

Sál Na Marjánce je dopravně přístupný prostřednictvím tramvajových linek č.:22,25 ze stanice metra Hradčanská nebo Dejvická. Vystupte na zastávce Marjánka nebo Drinopol. Bus bus 143,217 Malovanka. Bus 180 Kajetánka. Sál je ve stejném objektu jako restaurace Marjánka. Přístupný je po schodech ze zahrady nebo přes restauraci. Při jízdě osobním vozidlem ulicí Bělohorskou, směrem do centra, je sál po pravé straně. Parkování v okolních ulicích Břevnova. Šatna je pod schody v levé části sálu. Občerstvení v přilehlé restauraci nebo u automatu na nápoje přímo na tanečním sále.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.