Taneční kurz - 1.pololetí 17-18 - pro více pokročilé děti ve věku 8-12 let (i starší je-li zájem) - 32 lekcí za pololetí: 2x týdně = úterý a čtvrtek - pod vedením profesionálních tanečníků a trenérů tanečního klubu ASTRA Praha - příprava na soutěžní tanec (není povinná). Docházka jen 1x týdně je možná po dohodě - resp lze nakombinovat s pondělkem nebo středou. Pro sólo dívky možnost pondělního synchro dance po dohodě s trenéry = zdarma navíc. Pohybová příprava a Practice ve středu zdarma navíc U dětí v páru doporučujeme doplnit přípravu o 1 individuální lekci s trenérem týdně.

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 12.9.2017 do 11.1.2018 v čase od 15:30 do 17:00 hodin. Sál ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 - Prosek. Kapacita sálu je 15 párů. Přijímáme přihlášky chlapců, dívek a párů. O možnosti zapsání Vás obratem informujeme.

Ceny:

Cena pro dívky je 3500,- Kč a cena pro chlapce je 3500,- Kč. O slevách se informujte v kanceláři. Kontakty naleznete ZDE

Sál a jeho dostupnost:

Tělocvična základní školy v ulici Litvínovská 500/5 na sídlišti Prosek, v křižovatce s ulicí Bílinskou. Budova je pomalovaná sluníčkem a grafiti. Veřejná doprava prostřednictvím metra trasy C, stanice Stříškov. Autobusové linky 186 z metra B Palmovka do zastávky Sídliště Prosek, dále 151,201,295 do zastávky Madlina. Osobním vozidlem z výpadovky Liberecká směr sidliště Prosek I/II. Na semaforu zatočte vpravo a u budovy HALA osvětlení, zatočte vlevo do jednosměrky Litvínovská. Parkování v sídlišti.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.