Taneční kurz - 1.pololetí 17-18 .Pro juniory třídy E,D připravující se na soutěže ve věku 14-18 let == 32 lekcí za pololetí: 2x týdně - úterý a čtvrtek == pod vedením profesionálních tanečníků a trenérů tanečního klubu ASTRA Praha == trénink a příprava párů soutěžících ve standardních i latinských tancích. V přípravě je zahrnuta i rozvojová pohybová příprava pro přechod do mládežnických kategorií nad 15 let pohybovka a practice ve středu zdarma == individuální lekce lze objednat zvlášť == Platba pouze převodem na účet klubu Astra. nezahrnuje tréninky pro třídy Cfin a BAM - Voborský a Brožovský pondělí a středa.

Termín a místo konání:

Konané v termínu od 12.9.2017 do 19.1.2018 v čase od 18:30 do 20:00 hodin. Sál ZŠ Litvínovská 500, Praha 9 - Prosek. Kapacita sálu je 20 párů. Přijímáme přihlášky chlapců, dívek a párů. O možnosti zapsání Vás obratem informujeme.

Ceny:

Cena pro dívky je 4500,- Kč a cena pro chlapce je 4500,- Kč. O slevách se informujte v kanceláři. Kontakty naleznete ZDE

Sál a jeho dostupnost:

Tělocvična základní školy v ulici Litvínovská 500/5 na sídlišti Prosek, v křižovatce s ulicí Bílinskou. Budova je pomalovaná sluníčkem a grafiti. Veřejná doprava prostřednictvím metra trasy C, stanice Stříškov. Autobusové linky 186 z metra B Palmovka do zastávky Sídliště Prosek, dále 151,201,295 do zastávky Madlina. Osobním vozidlem z výpadovky Liberecká směr sidliště Prosek I/II. Na semaforu zatočte vpravo a u budovy HALA osvětlení, zatočte vlevo do jednosměrky Litvínovská. Parkování v sídlišti.

Závazná přihláška do tanečního kurzu:


Tanečník / tanečnice
Taneční partner / ka

* Povinná položka
Nápověda k vyplnění políček je dostupná při najetí myši na dané políčko a nebo titulek.